Bus Autobus Leżajsk – Warszawa – Poltrans

Bezpieczna podróż Leżajsk – Warszawa busem Poltrans

Komfortowymi busami i autobusami Poltrans wygodnie oraz łatwo dotrzesz do celu. Organizujemy przejazdy na trasie Leżajsk – Warszawa nowoczesnymi środkami transportu, wyposażonymi w Wi-Fi oraz klimatyzację. Kierowcy kursują regularnie pomiędzy przystankiem początkowym i docelowym, a pasażerowie mogą skorzystać z kilku połączeń dziennie w kierunku stolicy. Na miejsce można dotrzeć rano lub późnym popołudniem, a po drodze zatrzymać się w jednym z miejsc postojowych. Autobusy Poltrans kursują między innymi przez Stalową Wolę, Sandomierz, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, czy Radom. Sprawdź aktualny rozkład jazdy i wybierz jeden z kursów organizowanych przez Poltrans!

Pokonaj trasę Leżajsk – Warszawa komfortowym autobusem Poltrans

Wybierając podróż z Poltrans decydujesz się na wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarancję dojazdu na czas. Nasze autobusy kursują od poniedziałku do niedzieli, a rozkłady jazdy umożliwiają dotarcie do stolicy w dogodnych godzinach rannych i popołudniowych. Busy Poltrans ruszają ze stanowiska nr 1 na Dworcu Autobusowym w Leżajsku, a podróż powrotna rozpoczyna się na stanowisku nr 7 na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z rozkładem jazdy.

Bus i autobus Leżajsk – Warszawa Poltrans – usługi na wysokim poziomie

  • Komfort na pokładzie. Pasażerowie podróżują na wygodnych i dużych siedzeniach. Nasze busy wyposażone są w sieć Wi-Fi z darmowym dostępem do Internetu. Pojazdy posiadają klimatyzację oraz łagodne oświetlenie, idealne do podróżowania nocą.
  • Możliwość rezerwacji miejsc. Rozumiemy potrzeby naszych pasażerów i chcemy zapewnić im wyjątkowy komfort podczas planowania wyjazdu. Z myślą o dużych grupach podróżnych uruchomiliśmy możliwość rezerwacji miejsc. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 693 068 151.
  • Zakup biletów przez Internet. Wygodna wyszukiwarka połączeń na stronie pozwala kupić bilet na przejazd bez wychodzenia z domu. Wystarczy wpisać przystanek startowy i docelowy, wybrać datę wyjazdu, a następnie opłacić bilet. Miejsce w busie Poltrans zostanie zarezerwowane automatycznie.
  • Aktualizowane rozkłady jazdy. Na bieżąco monitorujemy czasy przejazdów na trasie Leżajsk – Warszawa. Wprowadzamy korekty do rozkładów jazdy i zapewniamy, że autobusy Poltrans docierają do miejsca docelowego na czas. Aktualne godziny odjazdów publikujemy na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
  • Doświadczeni kierowcy. Ogromne znaczenie w naszej pracy odgrywa bezpieczeństwo. Przejazdy busami Leżajsk – Warszawa z Poltrans odbywają się wyłącznie z doświadczonymi kierowcami. Mają oni na koncie tysiące przejechanych kilometrów, dlatego gwarantują bezpieczne dotarcie do celu.

Wybierz tanie podróże z Poltrans i zaufaj naszym kierowcom

Staramy się przystosowywać ceny przejazdów do możliwości finansowych pasażerów. Proponujemy niskie koszty podróży i bilety ze zniżkami dla uczniów, studentów i seniorów. Bus i autobus Leżajsk – Warszawa Poltrans kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. Dzieci do 6-go roku życia mogą liczyć na specjalny rabat wynoszący 50% ceny biletu normalnego. Naszymi autobusami mogą podróżować nawet zwierzęta, jednak po uprzednim kontakcie z naszą załogą. Ze szczegółami dotyczącymi ceny biletów można każdorazowo zapoznać się na stronie internetowej lub zapytać kierowców. W busach istnieje możliwość płacenia kartą oraz gotówką, a więc w sposób wygodny dla pasażera.

Zaufaj kierowcom Poltrans i wybierz wygodną podróż na trasie Leżajsk – Warszawa!

Masz jakieś pytania ? Zapraszamy do kontaktu!